Domů - www.overenaadresa.com


FAQ

Jak probíhá ověření poštovní adresy?
Na naší domovské stránce vyplníte svou poštovní adresu. Emailem Vám přijde heslo pro vstup do členských stránek serveru overenaadresa.com. Po přihlášení do systému můžete zažádat o ověření adresy. Po provedení platby Vám bude poštou zaslán Ověřovací Kód. Tím, že převezmete tento ověřovací kód na adrese uvedené při registraci a zadáte ho do našich stránek, ověříte Vaši poštovní adresu.

Jaká je cena za ověření poštovní adresy?
Cena za ověření adresy je 15 USD.

Jste plátci DPH?
Ne. Nejsme plátci DPH a cena 15 USD je konečná.

Jakým způsobem mohu zaplatit za ověření adresy?
V současné době umožňujeme tyto platební metody: bankovní převod, kreditní karta, Paypal, Egold, Moneybookers a Alertpay.

Mohu si dát ověření poštovní adresy do nákladů?
Ano. Spolu s Ověřovacím Kódem Vám bude zaslána faktura za ověření adresy.

Hodnotíte kvalitu stránek?
Ne. Kvalitu stránek nehodnotíme. Naše služba spočívá v ověřování poštovní adresy.

Musím si nechat ověřit adresu, abych mohl umístil logo na své stránky?
Ne. Použití loga je zcela zdarma. Navíc na tom můžete vydělávat. Za každého, kdo si ověří adresu a přijde k nám přes Vaše stránky, získáte 5 USD

Zlepší umístění loga na stránkách pozici těchto stránek ve vyhledávačích?
Ne. Samotné umístění loga na stránkách nezlepší pozici těchto stránek ve vyhledávačích. Pro zlepšení pozice ve vyhledávačích je nutné (mimo jiné) zvýšit počet kvalitních zpětných odkazů - například přidáním poštovní adresy do našeho systému.

Musím si nechat ověřit adresu, abych mohl vydělávat?
Vydělávat můžete i v případě, že si ověření adresy neobjednáte. Stačí pouze přidat svou poštovní adresu a získáte okamžitý přístup k reklamním nástrojům a statistikám. Za každého, kdo si ověří adresu a přijde k nám přes Vaše mnohojazyčné stránky s poštovní adresou, získáte 5 USD

Jak vyplácíte provize?
Provize jsou vypláceny na Váš email pomocí platebního systému moneybookers. Platby jsou posílány automaticky na konci každého měsíce.

Musím mít účet u moneybookers, abych mohl vydělávat?
Ne. Na konci každého měsíce Vám bude na Váš email poslána platba. Jestliže nebudete mít účet u moneybookers, bude Vám účet zdarma vytvořen a přijde Vám email s přesným návodem jak postupovat pro výplatu peněz.

Kontakt

Martin Och poštovní adresa

Copyright 2009 © All Rights Reserved - overenaadresa.com